Producent - PLASTMAL Polska
Biuro: 04-667 Warszawa, ul.Trakt Lubelski 360 A
tel.: 022 812 60 96 • tel./fax: 022 812 72 79
www.motorlife.pl • biuro@plastmal.com.pl


Referencje i opinie


 
Firma PLASTMAL uprzejmie informuje, że jest jedynym producentem i dystrybutorem uszlachetniacza metalu MOTOR LIFE PROFESSIONAL i produktów smarnych MOTOR LIFE PROFESSIONAL i dystrybucję z wszystkimi odbiorcami (w tym duże zakłady i kopalnie) prowadzi bezpośrednio, bez udziału jakichkolwiek firm pośredniczących.
Nadmieniamy, że nasze wyroby są chronione na obszarze Unii Europejskiej zastrzeżonym znakiem towarowym MOTOR LIFE, wyróżniającym produkty smarne nowej generacji, jedyne w swoim rodzaju, wytwarzane według unikatowej technologii.

Firma produkcyjno-handlowa PLASTMAL powstała w 1991 roku. Od samego początku działalności największy nacisk kładziemy na jakość naszych produktów oraz zapewnienie maksymalnej satysfakcji klienta.
Dbamy o kompleksowe zaspokojenie potrzeb odbiorców poprzez dostarczanie produktów o stałej, wysokiej i gwarantowanej jakości w doskonałej cenie. Koncentrujemy naszą uwagę na skuteczności i trwałości naszych wyrobów. Wytwarzane przez nas wyroby produkowane są wyłącznie z komponentów, które uzyskały certyfikaty świadczące o spełnieniu wszelkich międzynarodowych standardów jakości i bezpieczeństwa. Dbamy o zdrowie klientów i troszczymy się o środowisko naturalne, dlatego w procesie produkcji stosujemy zaawansowane a przy tym bezpieczne technologie. Stale dostosowujemy asortyment produktów do zmieniających się potrzeb odbiorców a utrzymywana poprzez szczególną kontrolę jakość wyrobów pozwoliła nam na utrzymanie wskaźnika reklamacji poniżej 1%.
Zajmujemy się także badaniami i wdrażaniem nowych technologii oraz produkcją nowej generacji środków smarnych, jedynych w Polsce, opartych o formułę, która wnika w strukturę metalu, wytwarzając na jego powierzchni super trwałą odporną na wysokie temperatury i obciążenia mechaniczne - siatkę - wiązanie molekularne.
Specjalizujemy się w rozwiązywaniu problemów dotyczących tarcia w firmach posiadających wiele maszyn i urządzeń pracujących w ekstremalnych warunkach: wysokie temperatury, woda, duże zapylenie.
Firma PLASTMAL jest producentem szerokiej gamy produktów z linii MOTOR-LIFE PROFESSIONAL - profesjonalne środki smarne przeznaczone do stosowania w przemyśle.
Są to produkty najwyższej światowej jakości, wszystkie wysoko cenione i sprawdzone przez różne firmy, organizacje konsumenckie i ekspertów niezależnych.
Jesteśmy przekonani, że produkty te uzyskają Państwa aprobatę i uznanie.
                                                                                                         FIRMA PLASTMAL
Polityka i Misja firmy PLASTMAL     polski