Zaznacz stronę

MOTOR-LIFE 10 Professional

Smar plastyczny litowy z MoS2 do centralnego smarowania

Motor-life 10 professional 

Smar plastyczny litowy z MoS2 do centralnego smarowania

Pojemność 5l: ML-2103
Pojemność 10l: ML-0307

MOTOR-LIFE 10 PROFESSIONAL jest wyjątkowym smarem przeznaczonym do stosowania w przemyśle, zawierającym w swojej strukturze dwusiarczek molibdenu MoS2 a także między innymi formułę uszlachetniającą metal molekularnie.

 

Formuła znajdująca się w smarze MOTOR-LIFE 10 PROFESSIONAL, wiąże się z metalem molekularnie, uszlachetniając go tworzy super trwałą siatkę – wiązanie molekularne odporne na działanie wysokich temperatur i dużych obciążeń mechanicznych (ekstremalne tarcie).

 

MOTOR-LIFE 10 PROFESSIONAL ze względu na specjalną penetrację (gęstość) jest przeznaczony do stosowania w przemysłowych systemach centralnego smarowania oraz do bezserwisowego smarowania uszczelnionych węzłów tarcia pracujących w temperaturze do 100oC.

 

Smar przeznaczony także do smarowania: łożysk tocznych i ślizgowych, przekładni wolnoobrotowych, przegubów, prowadnic itp.

 

 

Użytkownicy stosujący smar Motor-Life 10 PROFESSIONAL zaobserwowali to , co potwierdziły badania : po zastosowaniu smaru uzyskano 2-3 krotnie dłuższy międzynaprawczy czas pracy elementów trących tj. przegubów , łożysk , tulei , sworzni , łańcuchów itp.  w porównaniu do stosowanych wcześniej specjalistycznych smarów renomowanych firm światowych . Nastąpiło to dzięki wytworzeniu się siatki molekularnej na metalu ( patrz : ” referencje ” ). 

MOTOR-LIFE 10 PROFESSIONAL zapewnia bardzo dobrą ochronę przed korozją. Zakres temperatur pracy od -30ºC do +135ºC w warunkach dużych obciążeń. Odporny na działanie wody i innych czynników atmosferycznych.

 

Produkt trudnopalny, antyelektrostatyczny i nietoksyczny.