Zaznacz stronę

MOTOR-LIFE 3 Professional

smar plastyczny litowy

Motor-life 3 professional 

smar plastyczny litowy

Pojemność 5l: ML-0239
Pojemność 10l: ML-0246

MOTOR-LIFE 3 PROFESSIONAL jest wyjątkowym smarem przeznaczonym do stosowania w przemyśle, zawierającym w swojej strukturze między innymi formułę uszlachetniającą metal molekularnie.

 

Formuła znajdująca się w smarze MOTOR-LIFE 3 PROFESSIONAL, wiąże się z metalem molekularnie, uszlachetniając go tworzy super trwałą siatkę – wiązanie molekularne odporne na działanie wysokich temperatur i dużych obciążeń mechanicznych (ekstremalne tarcie).

 

MOTOR-LIFE 3 PROFESSIONAL przeznaczony do stosowania w przemyśle do ochrony mechanizmów szczególnie narażonych na ścieranie, a więc: łożysk ślizgowych, łożysk tocznych, także wysokoobrotowych, kół zębatych, prowadnic, elektronarzędzi itp.

 

Użytkownicy stosujący smar Motor-Life 3 PROFESSIONAL zaobserwowali to , co potwierdziły badania : po zastosowaniu smaru uzyskano 2-3 krotnie dłuższy międzynaprawczy czas pracy elementów trących tj. przegubów , łożysk , tulei , sworzni , łańcuchów itp.  w porównaniu do stosowanych wcześniej specjalistycznych smarów renomowanych firm światowych . Nastąpiło to dzięki wytworzeniu się siatki molekularnej na metalu ( patrz : ” referencje ” ). 

 

MOTOR-LIFE 3 PROFESSIONAL zapewnia bardzo dobrą ochronę przed korozją. Zakres temperatur pracy od -30ºC do +135ºC.
Odporny na działanie wody i innych czynników atmosferycznych.

 

Produkt trudnopalny, antyelektrostatyczny i nietoksyczny.